Kosztorysy budowlane Poznań

Kosztorysy budowlane Poznań

 

kosztorysy budowlane poznań

 

 

Szukasz kosztorysanta w Poznaniu? Sporządzimy dla Ciebie rzetelny i profesjonalny kosztorys budowlany.

Kosztorysy budowlane Poznań

Mieszkasz lub prowadzisz firmę w Poznaniu lub okolicach i chciałbyś zlecić sporządzenie kosztorysu budowlanego? Nie mogłeś lepiej trafić. Kosztorys jest zestawieniem wydatków, jakie czekają przyszłego inwestora.

QS INŻYNIERIA jest biurem kosztorysowym, które działa w największych miastach Polski – także u Ciebie w Poznaniu. Sporządzane przez nas kosztorysy uwzględniają najnowsze cenniki sekocenbud, czynniki cenotwórcze (R, Kp,Z,Kz) oraz ceny dostawców i producentów.

 

Kim są nasi klienci? Kosztorysy budowlane Poznań

Przyjmujemy zlecenia od inwestorów (klientów indywidualnych i firm), biur projektowych, firm budowlanych oraz instytucji państwowych i samorządowych z całego kraju, w tym także z Poznania. Wykonaliśmy już ponad trzy tysiące kosztorysów, w tym najwięcej dla firm budowlanych oraz biur projektowych (kosztorysy ofertowe oraz kosztorysy inwestorskie). Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kosztorysowaniu obiektów budownictwa mieszkaniowego, biurowców, obiektów zabytkowych oraz obiektów użyteczności publicznej oraz. Zobacz nasze realizacje.

Gros wykonanych przez nas prac stanowią także kosztorysy dla klientów indywidualnych: kosztorysy dla banków oraz kosztorysy pod odszkodowania (np. związane z zalaniem mieszkania).

 

Zleć nam sporządzenie kosztorysu budowlanego w  Poznaniu

 

Jakie kosztorysy sporządzamy?

Wykonujemy kosztorysy inwestorskie, ofertowe, zamienne oraz powykonawcze. Sporządzamy także kosztorysy dla banków  (dla klientów biorących kredyt na budowę domu) oraz kosztorysy pod odszkodowania (dla klientów starających się o odszkodowanie od ubezpieczyciela).

 

Jakich dokumentów potrzebujemy?

Kosztorysy budowlane wykonujemy na podstawie dostarczonych projektów budowlanych, przedmiarów wykonanych przez Zleceniodawcę lub na podstawie obmiarów zrobionych bezpośrednio na budowie.

 

Kosztorysy budowlane Poznań

Wykonujemy wszelkie rodzaje kosztorysów we wszystkich branżach, tj. budowlanej i instalacyjnej.

 

Jakiego kosztorysu potrzebujesz?

  • Kosztorys inwestorski sporządza inwestor. Ma on na celu szczegółowe ustalenie kosztów określonych robót budowlanych. Jest podstawą podczas porównywania ofert potencjalnych wykonawców budowlanych.
  • Kosztorys ofertowy sporządza wykonawca robót budowlanych. Służy do przedstawienia oferty cenowej wykonania robót budowlanych.
  • Kosztorys zamienny sporządza wykonawca robót budowlanych. Stanowi podstawę do ustalania zmiany ceny określonej w umowie o roboty budowlane.
  • Kosztorys powykonawczy sporządzany jest po wykonaniu robót budowlanych. Sporządza się go, gdy nie było kosztorysu ofertowego.

 

Kosztorysy budowlane Poznań cennik

Cena kosztorysu ustalana jest indywidualnie dla każdego zlecenia i zależy od wielu czynników m.in. od rodzaju przekazanych dokumentów, skali inwestycji i terminu wykonania.

Szczególnie zachęcamy do współpracy biura projektowe z Poznania oraz firmy budowlane. Klienci cenią nas za terminowość, dokładność oraz posiadane doświadczenie w wykonawstwie budowlanym.

Zapraszamy na nasz Fanpage, gdzie przedstawiamy nasze realizacje.